• Opel
  • Fiat
  • Isuzu
  • Subaru

Kontakta oss

Söker du information om något som vårt företag kan stå till tjänst med.

Skriv då några rader om ditt ärende och lämna ditt namn, adress, mail eller telefonnummer så kontaktar vår personal dig så fort vi får detta. Under sommarmånaderna juni - augusti, håller vi lördagsstängt på bilförsäljningen.

AB Bilopalen i Falkenberg
Servicevägen 7
311 32 FALKENBERG
Tel: 0346-714470
info@bilopalen.se
Bilopalen i Hyltebruk
G Nissastigen 75
314 33 HYLTEBRUK
Tel: 0345-18660
info.hylte@bilopalen.se

Kontaktpersoner i Falkenberg

VD Annika Karlsson 0346-714471 annika.karlsson@bilopalen.se
Platschef/Försäljning Thomas Berggren 0346-714472 thomas.berggren@bilopalen.se
Reservdelar Morgan Dahlgren 0346-714475 morgan.dahlgren@bilopalen.se
Verkstad Håkan Karlsson 0346-714477 hakan.karlsson@bilopalen.se
Kundmottagning Joakim Bengtsson 0346-714476 joakim.bengtsson@bilopalen.se

Vägbeskrivning Falkenberg
Norra delen av Falkenberg, Smedjeholms industriområde, granne med Bilprovningen.
» Se på karta

Kontaktpersoner i Hyltebruk

Platsansvarig/Försäljning Kristian Benjaminsson 0345-18668 kristian.benjaminsson@bilopalen.se
Reservdelar/Verkstad Kenneth Benjaminsson 0345-18663 kenneth.benjaminsson@bilopalen.se

Vägbeskrivning Hyltebruk
Kör mot idrottsplats vid Statoilmacken vid Örnacity.
» Se på karta

Subaru

Subaru har ett oerhört fint renomé, kundnöjdhet och kvalité på sin meritlista.

Läs mer

Opel

Utmana dina fördomar. Låt din nästa bil bli en Opel.

Läs mer

Isuzu

Isuzu har pickupen du behöver! Isuzu är en av de renaste i pickupsegmentet och då tänker vi miljö.

Läs mer

Däckhotell

Unna dig bekvämligheten att checka in dina hjul på vårt däckhotell.

Läs mer

Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Bli först med att få erbjudande, tips och nyheter.

Kontakta oss

Gäller det bokning av service, vänligen klicka här istället.