Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att använda webbplatsen accepterar du att cookies används.   Ok
  • Opel
  • Isuzu
  • Subaru

Personalen i Falkenberg

AB Bilopalen i Falkenberg startades 1990 av Annika Karlsson och Bengt-Ove Benjaminsson. Vår personal har lång erfarenhet av våra märken och får fortlöpande utbildning i den senaste tekniken. Detta borgar för högt kunnande och att vi tar hand om dig som kund på bästa sätt.

Annika Karlsson
VD
Telefon: 0346-71 44 71
E-post: annika.karlsson@bilopalen.se

Rolf Bengtsson
Ekonomichef
Telefon: 0346-71 44 73
E-post: rolf.bengtsson@bilopalen.se

Thomas Berggren
Platschef, Säljare
Telefon: 0346-71 44 72
E-post: thomas.berggren@bilopalen.se

Felicia Ingman
Säljare
Telefon: 0346-71 44 78
E-post: felicia.ingman@bilopalen.se

Erika Lilja
Reception, Biladministration
Telefon: 0346-71 44 70
E-post: erka.lilja@bilopalen.se

Joakim Bengtsson
Kundmottagare
Telefon: 0346-71 44 76
E-post: joakim.bengtsson@bilopalen.se

Håkan Karlsson
Servicemarknadschef
Telefon: 0346-714477
E-post: hakan.karlsson@bilopalen.se

Morgan Dahlgren
Reservdelar
Telefon: 0346-71 44 75
E-post: morgan.dahlgren@bilopalen.se

Tommy Böregård
Rekonditionering/Bilskador
Telefon:0346-73 13 06
E-post: tommy.boregard@bilopalen.se

Cris Mendoza
Plåtslagare

Bo Salomonsson
Systemtekniker

Bengt-Arne Bengtsson
Systemtekniker SAAB, Fiat

Kristian Möller
Systemtekniker Isuzu, Chevrolet, Subaru

Stefan Arturson
Systemtekniker

 

Outback

Subaru

Subaru har ett oerhört fint renomé, kundnöjdhet och kvalité på sin meritlista.

Läs mer

GrandlandX

Opel

Utmana dina fördomar. Låt din nästa bil bli en Opel.

Läs mer

Isuzu

Isuzu har pickupen du behöver! Isuzu är en av de renaste i pickupsegmentet och då tänker vi miljö.

Läs mer

Däckhotell

Unna dig bekvämligheten att checka in dina hjul på vårt däckhotell.

Läs mer

Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
Bli först med att få erbjudande, tips och nyheter.

Kontakta oss

Gäller det bokning av service, vänligen klicka här istället.